Інформація про родинне спортивне свято «Українські забави»

Свята несуть дітям радість і веселощі. Навіть його очікування викликає у дитини позитивні емоції. Рухливі ігри, естафети, танці та співи, сюрпризи, якими насичена програма будь–якого свята викликають у дітей щирий сміх, захоплення, радість. Давно відомо, що хороший настрій, а отже й свято, має цілющу силу. А тим більше – спортивне свято.

У Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) № 11 «Вітерець» 4 грудня 2014 року пройшло не звичайне свято, а родинно–спортивне "Українські забави". Така форма роботи з батьками активно практикується у нашому закладі. Свята сприяють налагодженню позитивного психологічного мікроклімату у закладі, дають змогу педагогам згуртувати батьків. Дане свято пройшло в рамках тематичного місячника громадянського виховання.

У змаганнях взяли участь дві команди: «Дужі» (старші групи «Суничка», «Сонечко») і «Спритні» (старші групи «Дзвіночок», «Калинка»).

Фото 1

Команда «Спритні»

Фото 2

Команда «Дужі»

Ведуча, інструктор з фізичної культури Канцедал Яніна Миколаївна, разом з дітьми розпочали свято віршами про спорт та здоровий спосіб життя.

Фото 3

Щоб задати спортивний дух змагань, з учасниками була проведена розминка «Весела зарядка».

Фото 4

Фото 5

Усі учасники змагалися з великим задоволенням, весело й жваво, а батьки під час свята відчули себе дітьми і з прагненням до перемоги брали участь у цікавих естафетах: "Курочка Ряба", "Колобок", "Рукавичка", "Телесик", «Ріпка», «Теремок».

Фото 6

Естафета «Курочка Ряба»

Фото 7

Конкурс «Колобок»

Фото 8

Змагання «Рукавичка»

Фото 9

Конкурс капітанів «Телесик»

Фото 10

Змагання для батьків «Ріпка»

Фото 11

Гра – змагання «Теремок»

У перерві між змаганнями була проведена гра «Повторюй за мною» з дітьми – вболівальниками.

Фото 12

Заряд бадьорості отримали не лише команди дітей та батьків, а й присутні гості.

Фото 13

На святі діти отримали запас бадьорості та активності. А батьки були дуже задоволені цим святом, адже змогли не тільки поспостерігати за своїми дітьми, а й бути активними учасниками і допомогли їм здобути перемогу. Такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя серед родин. Адже, саме в сім’ї дорослі повинні долучати своїх дітей до занять спортом.

За результатами конкурсів - перемогла дружба. Всі учасники свята отримали солодкі призи.

Фото 14

Фото 15
Кiлькiсть переглядiв: 525

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.