Методичне об’єднання вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів міста

У Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) № 11 «Вітерець» 26.11.2014 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів міста«Використання нетрадиційних прийомів роботи з казкою із дітьми молодшого дошкільного віку за Л. Б. Фесюковою».

Засідання методичного об’єднання розпочалося зустріччю гостей, яких привітала керівник закладу – завідувач Нестеренко Галина Миколаївна. Галина Миколаївна познайомила присутніх із планом роботи методичного об’єднання.

/Files/images/DSCN2193.JPG

Присутні відвідали кімнату театралізації, яка створена у закладі та ознайомилися із різними видами театрів, а також оглянули тематичну виставку дидактичних ігор «Казка у житті дошкільника».

Методичне об’єднання розпочалося переглядом інтегрованого заняття за методикою Лариси Борисівни Фесюкової «Казковий Колобок», яке провела вихователь Резніченко Євгенія Євгенівна. Діти поринули у чарівний світ казки «Колобок» та допомагали головному герою вийти із складної ситуації.

Казка – це найпопулярніший вид усної народної творчості серед дітей. З нею пов’язане життя кожного із нас. Ми захоплюємося мужністю, умілістю її героїв, сумуємо і хвилюємося разом з ними. Вона захоплює й полонить серця не лише дітей, а й дорослих. Казка є одним із інструментів педагога, практичного психолога, батьків, за допомогою якого вони можуть спілкуватися з дітьми їхньою мовою.

/Files/images/DSCN2197.JPG

/Files/images/фото 3.JPG

/Files/images/фото 4.JPG

/Files/images/фото 5.JPG

/Files/images/фото 6.JPG

/Files/images/фото 7.JPG

/Files/images/фото 8.JPG

Засідання методичного об’єднання продовжила доповідь вихователя – методиста ДНЗ № 11 «Вітерець» Радіної Марини Василівни на тему: «Інноваційна технологія роботи з казкою за методикою Л. Б. Фесюкової у дошкільному віці». Марина Василівна під час доповіді ознайомила присутніх з базовими положеннями методики Л. Б. Фесюкової з питання нетрадиційної роботи з казкою, з можливостями використання педагогами в роботі з дітьми художніх казок.

Учасники методичного об’єднання взяли участь у практичному занятті «Нетрадиційні прийоми роботи з казкою у дошкільному віці за Л. Б. Фесюковою». Під час практичного заняття педагогічні працівники розширили та систематизували знання щодо широкого використання методів нетрадиційної роботи з казкою в освітньо – виховній роботі з дошкільниками, формували практичні вміння та навички організації та проведення нетрадиційної роботи з казкою впродовж дня, вдосконалювали фахову майстерність./Files/images/фото 9.JPG

Підсумком засідання методичного об’єднання вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів міста став виступ керівника методичного об’єднання вихователя – методиста Зимовець Людмили Олексіївни, яка проаналізувала проведений захід.

Кiлькiсть переглядiв: 405

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.