ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Конотопського дошкільного навчального закладу

(ясла - садок) № 11 «Вітерець»

Адміністрація, педагогічний колектив та технічний персонал закладу дякують Вам, шановні наші батьки, за якісну підготовку дошкільного навчального закладу до нового 2014 – 2015 навчального року, за надання благодійної допомоги на розвиток закладу, на покращення матеріально-технічної бази.

Ми вдячні батькам всіх вікових груп за якісну підготовку групових приміщень до осінньо-зимового сезону 2014- 2015 навчального року.

Ми вдячні батькам групи «Калинка» за проведений капітальний ремонт групового приміщення: ремонту стелі, поклейки шпалер, заміни освітлення та лінолеуму.

Висловлюємо свою подяку батькам груп «Краплинка», «Бджілка», «Суничка», за придбання нового лінолеуму.

Висловлюємо подяку колективу батьків групи «Сонечко» за якісний капітальний ремонт туалетної кімнати: придбання нового сантехнічного обладнання, заміну лінолеуму, встановлення перегородок.

Ми вдячні колективу батьків групи «Ромашка» та «Дзвіночок» за ремонт роздягальні: заміна шпалер та груп «Веселка», «Суничка» за косметичний ремонт спальної кімнати.

Висловлюємо подяку батькам групи «Краплинка», «Дзвіночок», «Суничка», «Віночок», «Малятко», «Ромашка», «Калинка», «Веселка» за придбання нових дитячих меблів.

Щиро дякуємо батькам груп за проведені ремонтні роботи на ігрових майданчиках та придбання нового ігрового обладнання.

Вдячні батьківській громаді дошкільного навчального закладу за надання благодійних батьківских коштів на ремонтні роботи у приміщеннях харчоблоку та придбання нового посуду (каструль, мисок, відро, тертушка), фарбування сходів на другий поверх лівого та правого крила, фарбування дверей, частковий ремонт центральних сходів.

Адже, турбота про дітей – наша спільна праця. Сподіваємось, що і надалі наша з вами співпраця сприятиме встановленню у дошкільному навчальному закладі атмосфери затишку, тепла, добра і взаєморозуміння.

Яке це щастя за свою роботу

Побачити в очах дитячих

Добро і радість як винагороду

З повагою, адміністрація Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) № 11 «Вітерець»

Кiлькiсть переглядiв: 531

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.